Dženifera Lopeza pieprasa netuvošanās pavēli

Publicēšanas datums : 05.01.2017

Ne vienmēr slava un atpazīstamība izpaužas tikai kā ziedi un aplausi. Reizēm šī dievināšana pāraug slimīgā tieksmē, kas nopietni apdraud dievināmā objekta veselību un pat dzīvību. Šoreiz, lai tiktu galā ar pārlieku uzmācīgu fanu, aktrisei un dziedātājai  Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez) nācies meklēt likumsargājošo iestāžu palīdzību.

Saskaņā ar tiesas izrakstiem popdīva ir saņēmusi netuvošanās pavēli vīrietim, kurš tiek apsūdzēts zvaigznes vajāšanā un patvaļīgā iekļūšanā viņas mājā.

image 2Iesniegumu par netuvošanās pavēles izsniegšanu iesniedzis viens no Lopezas apsargiem pēc tam, kad kāds Vašingtonas štata iedzīvotājs vārdā Timotijs Patriks Maklanahans (Timothy Patrick MacLanahan) tika arestēts, kad iekļuva Lopezas īpašumā, apgalvojot, ka vēlas viņu satikt. Lai arī Losandželosas policijas departamenta darbinieki brīdinājuši Maklanahanu, lai viņš vairs nekādā veidā nekontaktējas ar Lopezu, 64 gadus vecais pielūdzējs turpinājis sūtīt dziedātājai ziedus un vēstules.

Saskaņā ar iesniegtajiem dokumentiem Maklanahans esot nestabils un viņas esot vardarbīga pagātne – arests par draudu izteikšanu un neatļautu šaujamieroča lietošanu. Pieteikumā netuvošanās pavēles saņemšanai norādīts, ka Lopeza “baidoties par saviem bērniem”.

image 1Tāpat pieteikumā minēts, ka Maklanahans esot sekojis Dženiferai Lopezai un Lasvegasu un skatījies viņas uzstāšanās.

image 3Tagad likumpārkāpējam ar tiesas pavēli uzdots turēties no Dženiferas un abiem viņas bērniem – Maksa un Emmes – vismaz 100 jardu jeb aptuveni 90 metru attālumā.

Tiesas sēde šajā jautājumā nozīmēta uz 24.janvāri.

Mākslinieki: Jennifer Lopez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white