Džeimss Bejs: jauns izskats, jauna skaņa, jauna nodaļa

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Mūziķis atklājis, ka jaunajam albumam viņš iedvesmojies no Frenka Oušena (Frank Ocean), Deivida Bovija (David Bowie) un LCD Soundsystem.

Džeimsa Beja (James Bay) Nr. 1 debijas albums “Chaos And The Calm” iznāca 2015. gadā. Tagad, iesaistījies sadarbībās ar tādiem māksliniekiem kā Džastins Bībers (Justin Bieber), Eds Šīrans (Ed Sheeran) un Rods Stjuarts (Rod Stewart), “Hold back The River” dziedātājs un autors ir atklājis, ka viņš ir gatavs atgriezties apritē 2018. gadā kā “savāktāka” sevis versija. 

A post shared by James Bay (@jamesbaymusic) on

 

Lai gan jaunajā albumā joprojām būs maigi un romantiski mirkļi, viņa otrais projekts būs piesātināts ar “daudz vairāk augsta sprieguma enerģiju” un “skaļiem sasodītiem trokšņiem”, un “pievilcīgu skaņu”. 

“Esmu strādājis pie jaunā albuma, par kuru ar ļoti lielu prieku varu teikt, ka tas ir gandrīz gatavs,” MTV Eiropas mūzikas balvu (Europe Music Awards (EMA)) pasniegšanas ceremonijā žurnālam “NME” atklāja Bejs. “Mani pārsteidza tas, ka tuvāk pagājušā gada beigām es apsēdos, lai sacerētu šo albumu un tas vienkārši plūda no manis aumaļām. Ir pagājis labs laiks, kopš izdevu dziesmas, tāpēc esmu ļoti tuvu atgriešanās mirklim.”

image 1
James Bay

“Tas pavisam noteikti ir jauns līmenis. Man ir jauns izskats, jauna skaņa. Man vienkārši gribējās jaunu nodaļu,” turpina skaidrot Bejs. “Albumā ir mirkļi, kas daļēji kalpo kā “tilts” no “The Chaos and The Calm” uz jauno albumu, bet vislabākais veids, kā es to varu paskaidrot, ir sakot, ka esmu klausījies daudz citas mūzikas. Es ļoti iegrimu Frenka Oušena, LCD Soundsystem, Chance The Rapper, daudz jo daudz Deivida Bovija, Lordes (Lorde) mūzikā. Visas no šīm skaņām, kas īsti nesaistās ar pirmo albumu, bet vairāk ar šo jauno. Es ar nepacietību gaidu, kad cilvēki beidzot to dzirdēs, un ilgojos arī pēc dažiem citiem labi pazīstamiem mirkļiem.”

Atbildot uz jautājumu, vai līdz ar šo “jauno skaņu” Džeimss plāno arī atkāpties no ģitārā, viņš atbildēja: “Dīvainā kārtā, jo tas ir tāds kā mans zīmols, esmu pacenties kaut kā tajā iekļaut arī ģitāras. Bet varbūt to nemaz tik viegli nevarēs pateikt. Ir bijis aizraujoši radīt šo albumu, bet es joprojām būšu uz skatuves ar ģitāru rokās.” 

Un, protams, vai Džeimsam ir vēl kāda sapņu sadarbība padomā? Atbilde ir: “Es joprojām strādāju pats pie sevis. Doma par sadarbībām ir lieliska. Šis gads bija lielisks. Man bija iespēja pastrādāt ar Rodu Stjuartu, kas bija lieliski – tas iznāks jau pavisam drīz un es nevaru sagaidīt, kad cilvēki to dzirdēs. Bet es joprojām cenšos izprast sevi. Šī ir mans jaunais es, jauna manis versija.”

image 2
Rod Stewart

Ko lai saka, gaidīsim ar nepacietību, kad Džeimss beidzot parādīs mums savu jauno es! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white