Džastinu Bīberu par runāšanu pa telefonu pie stūres apturējusi policija

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Ārzemju masu mediji ziņo, ka dziedātājs Džastins Bībers (Justin Bieber) it kā esot bijis spiests samaksāt sodu pēc tam, kad policija viņu apturējusi, vadot automašīnu un runājam pa telefonu.

Dziesmas „What Do You Mean?” izpildītājam dzīves laikā ir gadījusies ne viena vien saskriešanās ar policiju un arī pavisam nesen viņa atkal nācies skaidroties ar likumsargiem, kuri sestdien, 15.jūlijā Beverlīhilsā apturējuši dziedātāja vadīto auto.

image 5
Justin Bieber


Kā vēsta slavenību ziņu kanāls TMZ, 23 gadus vecais mūziķis ticis pieķerts pie stūres ar telefonu rokā. Neesot gan īsti skaidrs, vai viņš tobrīd ar kādu ir sarunājies vai sūtījis īsziņas, bet, lai ko arī Džastins būtu darījis, tas tiek uzskatīts par likumpārkāpumu.

Policija esot apturējusi dziedātāja vadīto Mercedes G-Wagon un izrakstījusi viņam soda kvīti par telefona lietošanu automašīnas vadīšanas laikā.

image 3
Justin Bieber


Policisti kanālam TMZ esot pastāstījuši, ka kanādiešu mākslinieks viņa nopratināšanas laikā esot bijis ļoti „mierīgs” un „pretimnākošs”. Dziedātājs esot pieņēmis sev piespriesto sodu atstājis notikuma vietu, nemēģinot to apstrīdēt un nesaceļot par to nekādu brēku.

image 1Vidējais soda mērs šādos gadījumos, kad ASV pie stūres tiek izmantots telefons, esot 162 ASV dolāri. Au!

image 6Kā jau teicām, šī nav pirmā reize, kad Džastins ir piesaistījis policijas interesi ar savu pārgalvīgo braukšanu.

2014.gada janvārī Maiamibīčā mūziķis tika arestēts uz aizdomu pamata par braukšanu apreibinošu vielu ietekmē, par auto vadīšanas tiesību, kurām jau vairāk nekā pusgadu beidzies derīguma termiņš, uzrādīšanu un par pretošanos arestam.

image 2
Justin Bieber


Vēlāk tajā pašā gadā dziedātājs tika arestēts vēlreiz. Šoreiz par bīstamu braukšanu un uzbrukumu pēc tam, kad divas automašīnas saskrējās netālu no viņa dzimtās Stratfordas Ontario provincē.

image 4
Justin Bieber


Diemžēl izskatās, ka nekādi sodi, aresti vai sabiedriski derīgi darbi nespēj atturēt Džastinu no satiksmes lietošanas noteikumu pārkāpšanas. Vai viņš tiešām cer tikt cauri ar vienkāršu „Sorry”?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white