Džastina Bībera bijušais kaimiņš pieprasa miljonu dolāru

Publicēšanas datums : 10.01.2017

Ziniet, kāds ir labums, ja jums kaimiņos dzīvo slavens un bagāts, bet pilnīgi neciešams kaimiņš? Par savām ciešanām jums vismaz ir cerība tikt pie prāva naudas žūkšņa.

Džastina Bībera (Justin Bieber) kaimiņš, kura māju slavenais dziedātājs 2014.gadā apmētāja ar olām, apstrīd mūziķa mēģinājumu segt skādi ar 25 000 dolāru apgalvojot, ka viņam radītie zaudējumi ir vismaz miljonu vērti.

image 2Džefs Švarcs (Jeff Schwartz), kurš apsūdzēja hitu mašīnu Bīberu vandālismā pret savu Kalabasesas, Kalifornijas štatā māju, 2015.gadā iesniedza pret dziedātāju civilprasību, pieprasot materiālu kompensāciju un iesniegumā ziņojot, ka popzvaigzne 2013.gadā kāda strīda laikā esot viņam iespļāvis sejā. Viņš apgalvoja, ka minētais gadījums, kā arī citi dziedātāja pārkāpumi, tajā skaitā draudu izteikšana un vajāšana, kas vainagojusies ar bēdīgi slaveno olu mešanas incidentu, ir izraisījuši viņam un viņa sievai Suzannai (Suzanne) emocionālu traumu.

Bībera advokāti kā kompensāciju, lai vienotos par prāvas izbeigšanu un atlīdzinātu sava klienta bijušajam kaimiņam “mokas un ciešanas, emocionālo traumu un īpašuma bojājumus”, piedāvājuši 25 000 dolāru, bet Švarcs šādā ciparā neesot ieinteresēts, jo uzskata, ka ir pelnījis saņemt daudz vairāk.

image 1Tiesas dokumentos, kas pagājušonedēļ iesniegti Losandželosas Augstākajā tiesā un kurus izpētījuši žurnālisti no People.com, Švarca advokāti skaidri norādot, ka viņu klients ir nolēmis likt Bīberam maksāt pēc pilnas programmas paziņojot, ka viņam nodarītie zaudējumi “pārsniedz 1 miljonu dolāru”.

Bībera pārstāvji šādu lietas pavērsienu vēl nav komentējuši. Tas nācis klajā tikai dažas dienas pēc tam, kad popzvaigznes advokāti lūdza aizliegt medijiem izplatīt 22 gadus vecā Bībera sniegtās liecības videomateriālus sakot, ka šāda video izplatīšana mediju vidē tiks pārvērsta par “izrādi” un ka ir “netaisnīgi” tos rādīt plašai publikai.

Par 2014.gadā notikušo mētāšanos ar olām Džastins nav ne atzinis, ne apstrīdējis apsūdzību, bet uzstājis, lai Švarci iziet psiholoģiskā stāvokļa novērtējuma testu, lai pierādītu, ka viņi joprojām cieš no trīs gadus vecā incidenta psiholoģiskajām sekām.

Dziesmas “Sorry” dziedātājam, kurš kopš tā laika jau sen dzīvo citur, par minēto pāridarījumu tika piespriests nosacīts sods, naudassods, 5 dienas ilgi sabiedriskie darbi un dusmu terapijas konsultācijas.

Nu, izskatās, ka vismaz ar olām Džastins kādu brīdi nemētāsies.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white