Dua Lipa un Miguel ierakstījuši kopīgu dziesmu. Noklausies!

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Gatavojoties sava debijas albuma izdošanai, britu dziedātāja Dua Lipa (Dua Lipa) laidusi klajā jaunu dziesmu sadarbībā ar izpildītāju Migelu (Miguel). 

Jaunā londoniete sagatavojusi saviem faniem jaunu singlu ar nosaukumu “Lost In Your Light”, kurā dzirdams arī amerikāņu dziedātājs Migels. Dziesma nāk no Lipas gaidāmā debijas albuma “Dua Lipa”, kas veikalu plauktos un digitālajās mūzikas platformās nonāks jau 2. jūnijā. 

Lost In Your Light

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Kopumā dziedātāja ir izdevusi jau vairākus oficiālus singlus, kuri būs dzirdami arī albumā. Tāpat viņa ir iesaistījusies sadarbībās ar Šonu Polu (Sean Paul) un Mārtinu Gariksu (Martin Garrix), kurām bija būtiska loma topu kustības ietekmēšanā. Lai gan ir grūti izsekot līdzi visiem 21 gadus vecās mākslinieces singliem, tiem ir kas kopīgs – kvalitāte. Un tas pats attiecas arī uz viņas jaunāko duetu ar Migelu. 

LOST IN YOUR LIGHT FT. @MIGUEL 21.04.2017 thank you @joewebbart for the beautiful piece of art

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

“Lost In Your Light” ir mīlas dziesma ar lielisku produkciju Rika Novelsa (Rick Nowels) izpildījumā. Dua Lipa ļauj savai balsij pieskandināt vārdus: “Pazudusi tavā gaismā, mazulīt, es vēlos palikt šeit visu nakti, mazulīt” (Lost in your light, baby, I wanna stay right here all night, baby). Tā ir lieliska dziesma, bet vai tā pazudīs starp visām viņas līdz šim izdotajām melodijām? 

Papildus jaunajam singlam, Dua Lipa arī dalījās ar sava gaidāmā albuma oficiālo dziesmu sarakstu. Starp jau zināmajiem hitiem “Be The One”, “Hotter Than Hell” un “Blow Your Mind (Mwah)”, dzirdēsim arī jaunu duetu ar Coldplay solistu Krisu Mārtinu (Chris Martin) skaņdarbā  “Homesick”. Lūk, pilnais dziesmu saraksts: 

#DL1 02.06.2017

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

                                                       

 Delukss albuma versijā papildus nāks klāt arī: 

#DL1 DELUXE 02.06.2017

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white