Dua Lipa pirmo reizi paviesojas pie Elēnas ar "New Rules"

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Lai izrādītu Elēnas Didženeresas (Ellen DeGeneres) publikai savus “jaunos noteikumus”, Dua Lipa (Dua Lipa) bija pasaukusi talkā visu savu uzticamo meiteņu komandu. 

Vakar (13. februārī) britu dziedātāja Dua Lipa pirmo reizi uzstājās Elēnas Didženeresas šovā, kur izpildīja savu līdz šim vislielāko hitu “New Rules”. Par spīti tam, ka dziesma iznāca pagājušā gada vasarā, izskatās, ka tā nekad nenovecos. 

Lipa ieradās uz šovu ar meiteņu komandu, kas bija tērpušās zīdainos, rozā halātiņos, kas līdzīgi populārajā mūzikas video klipā redzamajiem. Un lai gan dziedātāja apzvērējusi iepriekšējās intervijās, ka viņa neprot dejot, Lipas kustības izskatījās vairāk nekā tikai labi. 

“New Rules” ir kļuvusi par globālu hitu. Ātri vien dziesma iekaroja britu singlu topa virsotni, kam vēlāk sekoja arī iekļūšana top 10 ASV. Tikai šonedēļ Lipai beidzot izdevies sasniegt 6. vietu ASV, kas pagaidām ir viņas līdz šim visaugstākais kāpums, tomēr gaidāms, ka, pateicoties priekšnesumam Elēnas šovā, “New Rules” vēl ir iespējas tikt līdz līderpozīcijai. Tomēr tas nav viss. 

Šobrīd “New Rules” mūzikas video klips strauji tuvojas miljards skatījumu atzīmei (999,9 miljonu skatījumu raksta tapšanas brīdī). Varam droši teikt, ka Dua Lipas iekļūšana YouTube miljardieru klubiņā ir tikai pāris dienu (ja ne pat stundu) jautājums. Arī šis faktors pavisam noteikti varētu ietekmēt viņas izredzes pakāpties augstāk ASV singlu topā, kā arī paildzināt uzkavēšanos apritē citur pasaulē. Kā jau teicām, “New Rules” ir garantēts neizmirstošs hits! 

Mākslinieki: Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white