Dua Lipa nevar beigt domāt par tevi

Publicēšanas datums : 06.01.2017

Kamēr vēl gaidām viņas debijas albumu, Dua Lipa (Dua Lipa) ir nodevusi klausītāju vērtējumam dziesmu “Thinking ‘Bout You”. 

Britu dziedātāja un dziesmu autore Dua Lipa plāno izdod savu pirmo studijas albumu jau 10. februārī. Tajā atradīsiet tādus dziedātājas līdz šim jau plaši iepazītus hitus kā “Be The One”, “Hotter Than Hell”, “Blow Your Mind (Mwah)” un citus. Kā arī viņas jaunāko dziesmu “Thinking ‘Bout You”. 

Jaunais singls ir mierīga dziesma, kurā uz akustiskās ģitāras fona lieliski izceļas 21 gadu vecās mākslinieces balss. Jutekliska un lipīga, dziesma ir ne mazāk slikta kā iepriekšējie Dua Lipas hiti. Taču ar “Thinking ‘Bout You” viss nebeidzas. 

Nesen parādījās nelieli gabali no kādas Mārtina Gariksa (Martin Garrix) dziesmas, kurā dzirdama Dua Lipa dziedot: “Vai tad man nevajag kādu, kas liktu man justies labi? / Vai vienīgais iemesls, kādēļ tu šonakt mani turi savā apskāvienā / ir tādēļ, ka tu baidies būt vientuļš?” (Don’t I need somebody just to feel like I’m alright? / Is the only reason you’re holding me tonight / is that you’re scared to be lonely?) Un kamēr varētu likties, ka dziesmas vārdi ir skumīgi, Garikss ir parūpējies par nenogurstoši enerģisku un pozitīvu pamatu. 

Abu mākslinieku kopdarba nosaukums ir “Scared To Be Lonely” un visticamāk to dzirdēsim nīderlandiešu dīdžeja debijas albumā. Sliktā ziņa – joprojām nav precīzas informācijas par to, kad tieši iznāks ilgi kārotais Gariksa albums. 

Mākslinieki: Dua Lipa, Martin Garrix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white