Dreika jaunajā "More Life" projektā dzirdami arī britu mūziķi Sampha un Skepta

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Savā Apple Music radiostacijas Beats 1 radio šovā “OVO Sound” kanādiešu reperis beidzot prezentēja ilgi gaidīto “atskaņošanas saraksta projektu”. 

18. martā, vēlu vakarā (pēc ASV laika), Dreiks (Drake) laida klajā savu ilgi gaidīto projektu “More Life”. Lai gan bija plānots, ka klausītāji to dzirdēs jau 2016. gada decembra pašā sākumā, mūziķis to atlika par vairākiem mēnešiem. Pēc vairākām spekulācijām un mājieniem sociālajos tīklos, Dreiks to ekskluzīvi pārraidīja savā personīgajā Apple Music radiostacijas Beats 1 radio šovā “OVO Sound”. 

Projekta oficiālais nosaukums ir “A Playlist by October Firm” (Oktobra firmas pleiliste) – duets, kas sastāv no El-Khatib (Dreika menedžeris un ierakstu kompānijas “OVO Sound” dibinātājs) un Dreika. 

image 1

 

Vairāki fani un mūzikas eksperti uzskata, ka “More Life” tīri teorētiski nav oficiāls albums, vismaz ne tā tradicionālajā nozīmē. Pats mūziķis par projektu ir izteicies: “Tas nav albums, bet gan kodols tam, ko es radu, vienkārši būvējot tiltu pār aizu starp maniem lielajiem ierakstiem. Tas ir, lai uzturētu cilvēkus sajūsmā.” 

Ar zvaigžņotu sadarbības partneru klātesamību, starp 22 “More Life” dziesmām padzirdēsiet ekskluzīvus sniegumus no MC Giggs, Džordžas Smitas (Jorja Smith), Skepta, Sampha, Young Thug, Kanje Vesta (Kanye West) un citiem. Projektā dzirdama arī jau iepriekš izdotā dziesma “Fake Love”, lai gan dziesmas “Two Birds, One Stone” un “Sneakin’” nav iekļautas gala versijā. 

image 2
Jorja Smith

 

image 3
Sampha

 

image 4
Skepta

 

Neskatoties uz to, ka Dreiks oriģināli atklāja “More Life” kā projektu iekš Apple Music, tas tomēr nav tikai Apple lietotājiem ekskluzīvs produkts, bet pieejams arī citos straumēšanas servisos, tostarp arī Spotify. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white