DJ Khaled atklāj plānus dēla viena gada dzimšanas dienas ballītei

Publicēšanas datums : 18.10.2017

DJ Khaled plāno sarīkot vislielāko ballīti par godu sava dēla Ašada (Asahd) viena gada dzimšanas dienai.

23. oktobrī DJ Khaled dēlēnam Ašadam, kurš jau ir iemantojis pasaules slavenības statusu, apritēs vesels viens gadiņš. Viesojoties Džimija Kimmela šovā (Jimmy Kimmel), hita “Wild Thoughts” autors atklāja, ka viņš plāno šo notikumu atzīmēt kā pienākas. Nesasniedzis vēl viena gada atzīmi, Ašads jau ir pabijis pasaulē lielāko slavenību rokās un ticis ietērpts drēbēs, pie kurām pieauguši vīrieši strādā gadiem, lai atļautos. Tomēr lepnais tēvs sola sarīkot šai nozīmīgajai dienai kaut ko daudz īpašāku. 

“Es mīlu to puiku,” mūziķis pateica Kimmelam. “Runājot par viņa dzimšanas dienu, es tikko sazvanījos ar Puff Daddy, jo mēs sarīkosim vislielāko dzimšanas dienas ballīti Ašadam. Tā būs liela. Tā kā ziniet, ja tā ir liela ballīte, Puff Daddy jābūt iesaistītam.” 

image 1
DJ Khaled & Puff Daddy

“Vai Ašadam tas rūp?” loģiski pajautājis Kimmels. “Vai viņš daudz labprātāk nevēlas skraidelēt apkārt pa māju, nevis ar Puff Daddy?”

“Nu, tu jau zini Ašadu,” mūziķis atbildējis. “Viņš ir karalis.” 

 

Ašads, kura vārds arābu valodā tulkojas kā “lauva”, bija DJ Khaled jaunākā albuma “Grateful” izpildproducents. Tas, protams, nozīmē, ka viņš ir daudz ietekmīgāks un veiksmīgāks pirms viena gada sasniegšanas nekā lielākā daļa pieaugušo jebkad būs. 

Visticamāk Ašads no savas iespaidīgās viena gada dzimšanas dienas ballītes atcerēsies tieši neko, ko nevarētu teikt par viņa 1.6 miljoniem sekotāju Instagramā, kas šo dienu tik drīz neaizmirsīs. 

Skaties Kimmela interviju ar DJ Khaled klipā zemāk! 

Mākslinieki: Dj Khaled, Puff Diddy, P DIDDY

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white