Demī Lovato jūtas pateicīga, ka ir dzīva

Publicēšanas datums : 12.09.2017

Pēc savas cīņas ar alkohola un narkotiku atkarību dziedātāja Demī Lovato (Demi Lovato) nekad vairs savu skaidrību neuztveršot kā kaut ko pašu par sevi saprotamu.

25 gadus vecā dziedātāja sestdien, 9.septembrī tika godināta īpašā pasākumā ar nosaukumu „Summer Spectacular to Benefit the Brent Shapiro Foundation for Grug Prevention”, kurā viņa tika sveikta par atbrīvošanos no savām atkarībām.

image 2
Demi Lovato


Pasākuma laikā sarunājoties ar raidījumu „Entertainment Tonight”, Demī atzinusi, ka palikšana skaidrā reizēm joprojām izvēršas par grūtu cīņu, tomēr viņa, lai saglabātu savu uzsākto ceļu, atkarības ir aizstājusi ar fiziskām aktivitātēm un psihoterapijas seansiem, kurus apmeklējot divreiz nedēļā.

„Tā ir brīnišķīga sajūta – tikt godinātai par to, ka esmu skaidrā, tāpēc vien, ka tas ir kaut kas tāds, ko es pati nolēmu, tas ir kas tāds, ko man vajadzēja izdarīt pašas labā. Un tagad tikt par to apbalvotai šķiet neticami,” dziesmas „This Is Me” izpildītāja ar sajūsmu stāstījusi.

image 3
Demi Lovato


„Dažreiz es vienkārši paskatos atpakaļ un esmu pateicīga par to, ka esmu dzīva. Esmu pateicīga, ka manā dzīvē ir ienākuši CAST centri. CAST ir rehabilitācijas centri, kas pieder man un Maikam Baijeram (Mike Bayer), un mēs kopā palīdzam citiem cilvēkiem, kas, savukārt, man liek justies tiešām labi. Un es varu paskatīties uz to, ko esmu izdarījusi, un tad es sēžu un domāju: „Oho! Esmu tik priecīga, ka esmu skaidrā un varu palīdzēt citiem cilvēkiem!””

image 4
Demi Lovato


Papildus palīdzības sniegšanai no dažādām vielām atkarīgajiem Demī pašlaik strādā arī pie palīdzības sniegšanas viesuļvētrā „Hārvijs”, cietušajiem. Šajā sakarā viņa nesen viesojusies Teksasas štata pilsētā Hjūstonā.

Šajā vizītē viņai piebiedrojies komiķis Kevins Hārts (Kevin Hart) un Hjūstonas „Rockets” basketbolists Kriss Pols (Chris Paul), un visi kopā viņi nodarbojušies ar pārtikas piegādi no Hjūstonas pārtikas bankas tām ģimenēm, kuras cietušas reģionā piedzīvotajos lielajos plūdos.

image 5
Chris Paul


„Tur atrasties bija ļoti emocionāls pārdzīvojums, bet turpat bija arī Kevins un Kriss, un Kevins ir tik jautrs, tāpēc viņš darbojās kā glābējs ar humoru, bet es labi pavadīju laiku,” dziedātāja atzinusies. „Strādāt ar bērniem bija lieliski.”

image 1
Kevin Hart


Vairāk par slavenību palīdzību „Hārvijā” cietušajiem vari izlasīt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white