Demī Lovato joprojām atceras savu pirmo mīlestību un viņu skūpstu

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Tieši pašlaik mums nav jādara nekas cits kā vien jāvēro, kā Demī Lovato (Demi Lovato) reaģē, ieraugot video no filmu franšīzes „Camp Rock” laikiem.

Gaidot savas telekanāla „Netflix” dokumentālās filmas „Simply Complicated” pirmizrādi, kādreizējā Disneja kanāla zvaigzne, kas kļuvusi par popzvaigzni, nesen publicētā videomateriālā pierādījusi, ka nekad neaizmirsīs savu pirmo mīlestību – Džo Džonasu (Joe Jonas), un likusi mums atcerēties savējās.

image 3
Joe Jonas & Demi Lovato in "Camp Rock"


Dziesmas „Confident” izpildītāja kopā ar diviem saviem labākajiem draugiem nolēmuši kopā piedalīties pasākumā, kas sevī iekļauj vecu Demī videofilmu skatīšanos. Skatē tikušas iekļautas gan video liecības par Demī laiku Teksasas bērnu skaistumkonkursos, gan, jā, uzminēji, viņas Mičijas Toresas (Mitchie Torres) atveidojumu „Camp Rock” filmās.

image 5
Joe Jonas & Demi Lovato in "Camp Rock"


Protams, Demī nav noturējusies un atzinusies, ka filmēšanas laikā bijusi pamatīgi ieķērusies grupas The Jonas Brothers līderī.

„Ak, Dievs, pagaidiet!” Demī iekliegusies, skatoties kādu ainu, kurā viņa filmējusies kopā ar Džo. „Šajā brīdī es, sasodīts, iemīlējos viņā arī pa īstam!”

image 6
Demi Lovato & Joe Jonas in "Camp Rock"


Jāpiebilst, ka abas „Camp Rock” zvaigznes īsu brīdi satikās 2010.gadā, kad bija beigušas filmēties „Camp Rock 2”, un arī vairākus gadus pēc savas šķiršanās ir spējušas palikt labos un sirsnīgos draugos. Patiesību sakot, tik labos, ka Demī nav kautrējusies atsaukt atmiņā arī viņu pirmo skūpstu, kas, īsti Holivudas stilā, noticis, klātesot visai filmēšanas grupai.

image 4
Joe Jonas & Demi Lovato


„Mūsu pirmais skūpsts bija kameras priekšā,” dziedātāja atcerējusies un pienācīgi nosarkusi skatoties, kā toreiz vēl uzlecošās zvaigznes vienojušās skūpstā.Isziņas nolūkos jāpiebilst, ka 2016.gada intervijā raidījumam „E! News” 28 gadys vecais Džonass par Demī izteicies kā par „ģimeni” sakot: „Mēs visi Demī pazīstam jau gadiem ilgi. Mēs ar viņu kopā esam uzstājušies, kopā devušies koncertturnejā. Viņa ir vienkārši lieliska.”

image 2
Joe Jonas


Pēc tam tagadējais grupas DNCE dalībnieks turpinājis: „Ne vienmēr tas ir noteicošais. Reizēm ir jāapzinās, kad ir pienācis laiks nolikt savas kārtis. Es par viņu nedomāju kā par savu bijušo. Mēs esam tiešām labi draugi. Mēs kopā ļoti daudz kam esam izgājuši cauri un tagad jūtamies patiesi tuvi.”

image 1
Joe Jonas & Demi Lovato


Ak, vai nav jauki, kad notiek šādi?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white