Childish Gambino padara Migos "Bad and Boujee" par nedēļas trendīgāko dziesmu

Publicēšanas datums : 10.01.2017

Aktieris, komiķis un mūziķis piesauca repa trio savā “Zelta Globusa” (Golden Globes) pateicības runā, padarot viņu singlu “Bad and Boujee” par nedēļas trendīgāko dziesmu. 

Donalds Glovers (Donald Glover), pazīstams arī kā mūziķis Childish Gambino, pagājušajā nedēļas nogalē (8. janvārī) “Zelta Globusu” balvu pasniegšanas ceremonijā saņēma savus pirmos divus globusus par seriālu “Atlanta” (Atlanta). Glovers tajā ir ne tikai viens no galvenās lomas atveidotājiem, bet arī scenārija autors un režisors. Viņš saņēma apbalvojumu kategorijā labākais aktiera sniegums TV seriālā – mūziklā vai komēdijā un kategorijā labākais TV seriāls – mūzikls vai komēdija. 

Saņemot apbalvojumus, Glovers pieminēja Atlantas repa trio Migos. Viņš pateicās apvienībai ne vien par piedalīšanos seriālā, bet arī par dziesmu “Bad and Boujee”. “Tā ir labākā dziesma, vēsturē,” par dziesmu izteicās Glovers. 

Pasākumu tiešraidē vēroja vairāk nekā 20 miljoni skatītāju, līdz ar to nav jābrīnās, ka kopš svētdienas Migos dziesma “Bad and Boujee” ir kļuvis par vienu no top sarunu tematiem. Vairāki reportieri nekavējoties sāka pētīt šo dziesmu un izpildītājus, cenšoties saprast, kas tad tajā ir tik īpašs. Par interesentu skaita pieaugumu liecina arī straumēšanas vietņu dati. 

image 1

 

Kā apgalvo YouTube pārstāvji, singla oficiālais audio video un mūzikas video klips ir kopš svētdienas paaudzies par 3.6 miljoniem skatījumu visā pasaulē. Savukārt Spotify dziesma vislielāko uzmanību ieguva līdz ar pirmdienas rīta ziņām, kur tās straumējumu skaits palielinājās par 243 procentiem divu stundu laikā. Tāpat “Bad and Boujee” ir visskatītākā dziesmu tekstu lapā pēdējo 30 dienu laikā – aptuveni 2.5 tūkstoši skatījumu stundā, kas, pateicoties Gloveram, tagad ir 4.5 tūkstoši stundā. 

Šāds popularitātes pieaugums visticamāk turpināsies viscaur nedēļai, palīdzot dziesmai nostabilizēt savu līderpozīciju Billboard Hot 100, kā arī iekarot citus topus, iespējams, pat Eiropā. Īsāk sakot – iepazīstieties ar jaunajiem “melnajiem bītliem”! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white