Charli XCX rada savu ballīšu hitu izlasi

Publicēšanas datums : 10.01.2017

Neko darīt, ja gribam, lai ballītēs skan tikai tā mūzika, kas mums pašiem ļoti patīk, nākas kļūt vai nu par dīdžejiem vai pašiem sastādīt savu ballīšu hitu izlasi. Vēl labāk, ja visas foršās dziesmas pats arī izpildi. Tieši to ir izdarījusi britu popdīva Charli XCX.

Dziedātāja, kura labprāt izklaidējas naktsklubos, vienā dienā esot aptvērusi, ka, atrodoties uz naktskluba deju grīdas, nekad nav dzirdējusi pati savu mūziku skanam no kluba skaļruņiem. Tāpēc viņa nolēmusi radīt jaunu albumu, kas sastāv tikai no dziesmām, kas liktu cilvēkiem kratīties, locīties un kustēties to ritmos.

image 2“Tā ir kā superīga popa šampanieša duša,” par savu maijā iznākošo albumu 24 gadus vecā dziedātāja atklājusi žurnālam “Rolling Stone”. “Tas ir ballīšu albums.

image 3Viens no maniem mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem ir ballītes, un es sapratu, ka nekad iepriekš neesmu izlaidusi īstu šī hobija veidam piemērotu albumu. Es nekad nebiju radījusi albumu, ko gribētu dzirdēt tieši klubā. Viss šis pasākums ir bijis ļoti pašapmierinošs, jo es tikai gribēju radīt albumu, pie kura varētu kārtīgi iztrakoties. Tas ir manu nakšu skaņu celiņš.”

image 1Un kas tad padara Charli XCX ballīti perfektu?

“Daži tiešām lieliski braucamie... SUV, noteikti jābūt iekļautiem limuzīniem, vēlams baltiem,” viņa smējusies. “Labi daudz šampanieša un izveicīgs šoferis, kurš pats nedzer. To gribu īpaši uzsvērt.”

image 4Vajagot arī daudz Britnijas Spīrsas (Britney Spears): “No albuma “The Blackout” laikiem,” viņa piebildusi.Ballīšu albuma ierakstā piedalīsies arī reperis Lil Yachty un kāds īpašs viesis.

“Es tā īsti nevēlos vēl atklāt, kurš tas ir,” noslēpumaina bijusi Čārlija.

Labā ziņa ir tā, ka faniem nebūs jāgaida līdz jaunā albuma klajā laišanai, lai dzirdētu jaunu mūziku no Charli XCX. Viņa šā gada pavasarī plāno laist klajā arī jaunu mixtape sakot: “Pie šī projekta esmu strādājusi ar daudziem jautriem cilvēkiem.”Nu ko, Čārlij, intrigu tu esi radījusi, mums jau rokas trīc un kājas kratās!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white