Čārlijs Puts pieprasa uzmanību

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Amerikāņu dziedātājs Čārlijs Puts (Charlie Puth) pieprasa pievērst viņam uzmanību, turklāt ļoti burtiski.

Mūziķis laidis klajā jaunu singlu ar nosaukumu „Attention”.

Divus gadus pēc tam, kas Čārlijs nonāca visu mūzikas cienītāju uzmanības lokā ar savu un Wiz Khalifa asaras izraisošo sadarbības dziesmu „See You Again”, tiekam iepazīstināti ar „Attention” – pirmo singlu no dziedātāja gaidāmā otrā studijas albuma.Ar dziesmu „See You Again”, kas bija atrodama filmas „Ātrs un bez žēlastības 7” („Furious 7”) oficiālajā skaņu celiņā un bija rakstīta par godu pāragri aizsaulē aizgājušajam filmu franšīzes aktierim Polam Vokeram (Paul Walker), Čārlijs Puts tika pie veselām trim „Grammy” balvas nominācijām.

image 3
Paul Walker


Pēc dziesmas fenomenālajiem panākumiem sekoja arī Čārlija debijas albuma „Nine Track Mind” izdošana. Albums spēja sasniegt Billboard 200 albumu topa 6.pozīciju un tam ir piešķirts Platīna diska statuss.

image 2Tagad Čārlijs gatavojas piebiedroties kanādiešu mūziķim Šonam Mendesam (Shawn Mendes) viņa „Illuminate World” koncertturnejā.

image 5Izdevumam „Entertainment Weekly” Šons par Čārliju izteicies šādi: „Viņš ir tāds profesionālis un tiešām foršs čalis, kā arī lielisks dziesmu autors un producents. Sastrādāties ar viņu būs vieni vienīgi svētki.”

image 4
Shawn Mendes; Charlie Puth


Čārlija Puta jaunais singls „Attention” ir pieejams lielākajos mūzikas straumēšanas kanālos.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white