Čārlijs Puts piedraudējis izņemt savu dziesmu no „Furious 7”

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Amerikāņu dziedātājs Čārlijs Puts (Charlie Puth) esot piedraudējis atsaukt savu hitu „See You Again” no filmas „Ātrs un bez žēlastības 7” („Furious 7”) oficiālā skaņu celiņa, ja viņš netiks iekļauts dziesmas videoklipā.

Kā jau esam ziņojuši, pagājušajā nedēļā „See You Again” kā visvairāk kanālā YouTube skatītais videoklips gāza no troņa dienvidkorejieša Saja (Psy) izpildīto „Gangnam Style”, bet tagad Puts žurnālam „Billboard” pastāstījis, ka viņam nācies pacīnīties, lai vispār tiktu iekļauts slavenajā video.Filmas „Ātrs un bez žēlastības 7” producenti esot noalgojuši reperi Wiz Khalifa, lai viņš filmai uzrakstītu dziesmu, un viņš sadarbojies ar Putu un DJ Frank E, lai šo hitu radītu.

image 4
Wiz Khalifa


image 6
DJ Frank E


Filmu studijas bosiem emocionāli piesātinātā dziesma, kas filmas beigās tiktu izmantota kā veltījums pāragri aizsaulē aizgājušajam filmu franšīzes aktierim Polam Vokeram (Paul Walker), esot ļoti patikusi, tomēr viņi nav vēlējušies, lai tajā piedalās jauns un nevienam nepazīstams mākslinieks, tas nekas, ka pats Čārlijs bijis viens no dziesmas autoriem.

image 5„Man nebija paredzēts parādīties dziesmas videoklipā un manai balsij nevajadzēja skanēt pašā dziesmā,” dziesmas „One Call Away” izpildītājs pastāstījis mūzikas žurnālam. „Man bija paredzēta tikai dziesmas autora loma. Es biju pavisam jauns mākslinieks, es vēl nebiju gana foršs, lai piedalītos šajā filmu franšīzē, es nebiju gana populārs, tomēr es visiem, kuri apšaubīja manas spējas, pierādīju, ka viņi kļūdās. Manā pusē nostājās arī visa mana ierakstu kompānija un mana menedžmenta komanda.

image 1Nekad neaizmirsīšu, kā zvanīju viņiem no milzīga konferenču galda un viņi man skaidroja, kāpēc šo dziesmu dziedās tas un tas mākslinieks un tā tālāk… Es teicu: „Lieliski. Jūsu filmai jau pēc nedēļas jāiznāk uz ekrāniem, bet es jums neatdošu savu dziesmu.” Un es noliku klausuli, bet pēc tam brīnumainā kārtā tomēr parādījos arī videoklipā.”

image 3
Charlie Puth


Tomēr, kad dziesma un to pavadošais videoklips kļuva par lieliem hitiem, kanālā YouTube tiekot noskatīts gandrīz trīs miljardus reižu, visas domstarpības tika atstātas pagātnē. Tagad Čārlijs pat apgalvojis, ka ar dažiem no cilvēkiem, kuri mēģinājuši viņu atstādināt no dziesmas, esot „patiesi labi draugi”.

image 2
Charlie Puth


„Kopš tā laika esmu ar viņiem strādājis pie citiem projektiem, un tagad viss ir kārtībā, bet, saprotiet paši, man viņiem vajadzēja pierādīt, uz ko esmu spējīgs.”

Varbūt jau tieši tad tapa doma par dziesmu „Attention”, tā sakot, lai pievērstu sev uzmanību?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white