Čārlijs Puts „lipīgā” R&B dziesmā apvienojas ar Boyz II Men

Publicēšanas datums : 05.01.2018

Arvien tuvāk nāk tas brīdis, kad dienas gaismu ieraudzīs Čārlija Puta (Charlie Puth) otrais studijas albums „Voicenotes”.

Ceturtdien, 4.janvārī dziesmas „See You Again” izpildītājs spēris vēl vienu soli pareizajā virzienā, laižot klajā singlu „If You Leave Me Now”.Dziesma, kurā piedalās 90.gados populārā amerikāņu muzikālā apvienība Boyz II Men, ir ārkārtīgi vienkārša savā apstrādē un noteikti saucama par Čārlija līdz šim vistīrāko R&B stilā ieturēto dziesmu. Soulmūzikas leģendas „If You Leave Me Now” aizdevušas savas medus saldās harmonijas, kā arī dažu labu izcilu brīdi, kad atrodas dziesmas muzikālajā vadībā.

image 3Jāpiebilst, ka jaunais singls ir jau trešā dziesma no 26 gadus vecā dziedātāja gaidāmā albuma. Jau iepriekš viņš ir laidis klajā aizdomām pilno „How Long”, kura šobrīd turpina kāpt dažādu valstu muzikālajos topos, ieskaitot Billboard Hot 100 Top 40, un jau pagājušajā rudenī iepazīto tik pat aizdomu pilno deju hitu „Attention”. (Kurš ir tevi pievīlis, Čārlij?)

image 2
Charlie Puth


Kā jau ziņojām, pagājušajā mēnesī Čārlijs izziņoja savas „Voicenotes” koncertturnejas datumus. Tā 11.jūlijā sāksies Kanādas pilsētā Toronto un 1.septembrī beigsies Floridā. Kā Čārlija iesildītāja uzstāsies dziesmas „Let Me Go” izpildītāja Heilija Steinfelda (Hailee Steinfeld).

image 1
Hailee Steinfeld & Charlie Puth


Kā tev patīk jaunais Čārlija Puta un Boyz II Men duets?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white