Čārlijam Putam Selēnas Gomezas problēmas nav svešas

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Kuram gan vēl labāk zināms, ko nozīmē būt jaunai un daudzsološai popzvaigznei un kādu fizisku un emocionālu spēku tas prasa, ja ne industrijas kolēģim un labākajam draugam?

Dziedātājs Čārlijs Puts (Charlie Puth) spēj tikai aplaudēt savai kolēģei Selēnai Gomesai (Selena Gomez) par to, ka viņa pagājušajā gadā paņēma karjeras pārtraukumu, lai pievērstos savas veselības problēmu risināšanai.

Abi dziedātāji sadraudzējās, kad strādāja pie sava dueta “We Don’t Talk Anymore”, tāpēc arī Čārlijs bija noraizējies, kad 2016.gada augustā Selēna pameta savu pasaules koncertturneju, lai tiktu galā ar nemieru, panikas lēkmēm un depresiju, ko izraisīja viņas cīņa ar vilkēdi.

image 2Gomesa 90 dienu pavadīja prom no starmešu gaismas, bet 2016.gada novembrī spoži atgriezās Amerikas Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā.

Dziedātāja atgriezās arī Instagram pasaulē, lai atzīmētu piekto gadadienu, kopš beidzies viņas Disneja televīzijas kanāla šovs “The Wizards of Waverly Place”, un Čārlijs no sirds priecājas par draudzenes atgriešanos.


Tāpat viņš neslēpj savu prieku par to, ka Selīna beidzot tomēr bija paņēmusi ilgi gaidīto pārtraukumu.

“Es domāju, ka tas ir lieliski un apsveicami, ka viņa bija paņēmusi pārtraukumu, lai veltītu laiku tikai sev, jo arī es pieredzu to pašu ko viņa, gan, protams, mazākā mērogā – ka cilvēki, kuri ne vienmēr ir tavi fani, uztver tevi kā priekšmetu un nemitīgi uz tevi kliedz,” viņš teicis mūzikas kanālam MTV. “Īstie fani nekliegs tev neķītrības, bet ir svarīgi atkal justies kā cilvēkam. Tieši tāpēc domāju, ka neliels pārtraukums viņai noteikti nāca par labu.

“Arī man tas viss reizēm sakrīt uz nerviem. Tas es kļūstu emocionāli iztukšots un tāds kā nedzīvs. Tādos brīžos es paņemu kādu nedēļu brīvu un dodos, piemēram, pārgājienā, ik pēc piecām minūtēm nepārbaudu Tviteri, bet vienkārši pamatīgi iekšēji atjaunojos.”

image 1
Selena Gomez in American Music Awards 2016


Amerikas Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā Selēna faniem paskaidroja, kāpēc viņai bija nepieciešama atpūta: “Man vajadzēja apstāties, jo man bija viss iespējamais, bet iekšēji es biju pilnīgi salauzta... Es tik ļoti vēlējos būt perfekta, ka nodarīju sev ļoti pāri.”

Welcome back, Selena! Labi, ka tev ir tik labs draugs!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white