Bībī Reksa nekad nebija domājusi, ka viņai būs kantrī hits

Publicēšanas datums : 14.02.2018

“Es nekad nebiju domājusi, ka tādai Ņujorkas meitenei kā man jelkad būs kantrī hits,” par sava jaunākā singla panākumiem izbrīnīta ir Bībī Reksa (Bebe Rexha). 

Florida Georgia Line nesenais kopdarbs ar Reksu “Meant To Be” ir iekarojis ASV kantrī dziesmu topa virsotni jau vienpadsmito nedēļu pēc kārtas, uzstādot jaunu rekordu. “Meant To Be” šobrīd ir singls, kurā vadošā māksliniece ir sieviete, kam visilgāk izdevies noturēties topa pirmajā vietā. Līdz ar to Reksa ir pārspējusi līdzšinējo rekordu par 10 nedēļu uzvaras lauriem, kurus 2012. un 2013. gadā plūca Teilore Svifta (Taylor Swift) ar dziesmu “We Are Never Ever Getting Back Together”. 

“Meant To Be” vienlaicīgi konkurē divu žanru radiostacijās – pop un kantrī. 

“Es vienmēr esmu respektējusi kantrī žanru un, uzaugot Ņujorkā, es zināju tikai tos kantrī māksliniekus, kas reizēm ieslīdēja pop pusē, piemēram, Faith Hill, Dixie Chicks un Teilori Sviftu,” Reksa atklāja žurnālam “Billboard”. “Es nekad nebiju domājusi, ka tādai Ņujorkas meitenei kā man jelkad būs kantrī hits, bet laikam jau tas tikai pierāda, ka dažām lietām dzīvē… ir lemts būt (meant to be).” 

“Kad mēs sarakstījām šo dziesmu, Tailers (Tyler Hubbard) vienkārši darīja to, ko viņš vislabāk pieprot ar savām kantrī saknēm, un es darīju to, ko es vislabāk zināju ar savām. Mēs vienkārši bijām atklāti paši pret sevi,” skaidro Reksa. “Nozīme ir vienkārša un atklāta un tieši tādēļ man šķiet, ka tā tik ļoti rezonē ar pasauli. Skaistais mūzikā ir tas, ka tā ļauj tev pārvarēt robežas, un es vēlos, lai cilvēki mani atceras tieši tādu – meiteni, kas pārvar robežas.” 

image 1
Bebe Rexha

“Billboard Hot 100” topā, kurā tiek apkopoti visu žanru populārākie singli ASV, “Meant To Be” šobrīd ieņem 9. vietu, padarot to par Reksas trešo top 10 singlu un tikai otro apvienībai Florida Georgia Line. Tajā pašā laikā šī ir arī tikai otrā reize pēdējā gada laikā, kad kantrī māksliniekam ir izdevies iekļūt ASV singlu topa labāko desmitniekā. Pagājušā gada aprīlī līdz 6. pozīcijai izdevās tikt Sema Hanta (Sam Hunt) hitam “Body Like a Back Road”. 

Vai “Meant To Be” izdosies pakāpties augstāk arī visu žanru singlu topā, uzzināsim ar laiku! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white