Bejonse nav vienīgā zvaigzne, kura būs dzirdama Eminema albumā

Publicēšanas datums : 06.12.2017

Eminems (Eminem) ir atklājis zvaigznēm piepildītu dziesmu sarakstu savam jaunajam albumam “Revival”. 

Kad līdz slavenā repera devītā albuma iznākšanai atlikusi vairs tikai viena nedēļa, Eminems ir jau atkal pacenties pakārdināt fanus, atklājos “Revival” dziesmu sarakstu. Protams, šis saraksts ne vien pasaka, kādi būs gaidāmo jauno dziesmu nosaukumi, bet kādus sadarbības māksliniekus tajā varēsim dzirdēt. Un jāsaka, ka Bejonse (Beyonce Knowles) nav vienīgā ievērojamā zvaigzne, ar kuru reperis meties uz vienu roku. 

Savam jaunākajam ierakstam Eminems ir piesaistījis Pink, Edu Šīranu (Ed Sheeran), Kehlani, Ališu Kīzu (Alicia Keys), Skailāru Greju (Skylar Grey) un citus. Tā kā Eminemam šis būs viņa pirmais albums kopš 2013. gada “Marshall Mathers LP 2”, skaidrs, ka mūziķis ir pacenties, lai “Revival” kalpotu kā lieliska sava veida atgriešanās. 

 

Viens no sabiedrībā zināmākiem Eminema faniem arī ir dalījies savā sajūsmā. Eds Šīrans, kurš būs dzirdams repera dziesmā “River”, savā Instagram profilā pārpublicēja “Revival” dziesmu sarakstu, rakstot: “Man ir bijis jātur šis noslēpums jau ļoti ilgu laiku, bet tā kā tas tikko tika izziņots, tagad es jums visiem varu izstāstīt. Es ierakstīju dziesmu ar Eminemu viņa jaunajam albumam “Revival”, kas iznāks 15. decembrī. Viņš ir viens no iemesliem, kādēļ es sāku rakstīt dziesmas, un bija tik patīkami strādāt ar viņu. Dziesmas nosaukums ir “River”, ceru, ka jums tā patiks. Jēj!” 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white