Bastille piesaka jauno singlu un izpilda Aerosmith hita kaverversiju

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Viesojoties BBC Radio 2 sestdienas rīta šovā ar Dermotu O’Līriju (Dermot O’Leary), grupa Bastille izpildīja savu jauno singlu “Glory”, kā arī Aerosmith leģendārā hita kaverversiju. 

Sestdien, 18. martā, grupa Bastille viesojās BBC Radio 2 rīta šovā ar populāro britu TV un radio personību Dermotu O’Līriju. Viņi runāja par savu aizvadīto gadu, albumu “Wild World”, tūri un turpmākajiem plāniem nākamajiem pāris mēnešiem. 

image 1
Bastille & Dermot O'Leary

 

Runājot ar O’Līriju par apvienības straujo slavas pieaugumu, kļūstot par vienu no lielākajām grupām Apvienotajā Karalistē, solists Dens Smits (Dan Smith) atklāja, ka, lai arī viņam patika uzstāties Glalstonberijas festivālā 2016. gadā, viņš tomēr dod priekšroku mazākām koncertzālēm. 

“Es mīlu tos šovus,” stāsta Smits. “Tieši tā mēs arī sākām. Mēs pagājušajā gadā sniedzām vienu priekšnesumu zem cita grupas nosaukuma kādā ļoti mazā koncertzālītē, un tas bija satriecoši. Tur bija piesvīdis, turklāt man patīk tērēt viena koncerta skatuvei pēc iespējas mazāk naudas.” 

image 2
Dan Smith

 

Nelielajā koncertā, par kuru ir runa radio šovā, grupa uzstājās zem vārda Chaos Planet – atsauce uz viņu otro un jaunāko albumu “Wild World”. Koncertu nācās apturēt divas reizes, lai nomierinātu pūli, kas bija sajūsmā par šādu pārsteigumu. 

Vēlāk sarunā par otro albumu, Smits paskaidroja, kādēļ grupa to ierakstīja tajā pašā Londonas studijā, kuru viņi izmantoja savam debijas projektam, tā vietā, lai piesavinātos daudz prestižāku vietu. 

“Mums ir tā paveicies, ka varam ceļot un pavadīt lielāko daļu laika tūrēs, un tā ir viena no lietām, ko mēs negaidījām panākt ar savu pirmo albumu – ka tas mūs aizvedīs uz visām šīm lieliskajām vietām. Mēs kopumā mīlam būt Lielbritānijā, mēs mīlam būt mājās Londonā, un šķita svarīgi, ka, ja mums būtu brīvs laiks, mēs to pavadītu šeit un nekur nebrauktu,” stāsta Smits. “Turklāt Marks, producents, ar kuru mēs strādājam... Mēs vēlējāmies augt kā grupa, bet tikai ar viņu un nemeklēt citu producentu.” 

Bastille radio šovā pieteica savu nākamo oficiālo singlu – vienu no fanu iecienītākajām dziesmām jaunajā albumā – “Glory”. 

Tāpat arī grupa izpildīja Aerosmith leģendāro dziesmu “I Don’t Wanna Miss A Thing”, kuru apvienoja ar R.E.M. dziesmu “It’s The End of The World”. 

Lai dzirdētu pilno Bastille sarunu ar O’Līriju un abas izpildītās dziesmas, spied šeit un sāc klausīties no laika atzīmes 1:35:00! (Saite būs aktīva vēl līdz aprīļa vidum.) 

image 3

 

Mākslinieki: Bastille, Aerosmith, R.E.M.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white