Ariana Grande un Džons Ledžends apvienojas duetā filmai

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Labs nāk ar gaidīšanu un, kā izskatās, lieliem blāķiem. It kā mums būtu vēl par maz priecīga satraukuma, gaidot jauno “Skaistule un briesmonis” (“Beauty and the Beast”) mākslas filmu.

Kamēr fani ar nepacietību gaida Disneja studijas klasikas rimeika ar Emmu Vatsoni (Emma Watson), Denu Stīvensu (Dan Stevens) un Lūku Evansu (Luke Evans) galvenajās lomās iznākšanu uz ekrāniem (ASV tas notiks 17.martā, mūsējie joprojām iznākšanas datumu glabā noslēpumā), mēs esam tikuši pie vēl viena brīnišķīga jaunuma saistībā ar filmu.

image 1Izskatās, ka dziedātāji Ariana Grande un Džons Ledžends (John Legend) gatavojas apvienot spēkus un vokālus, lai kopā ierakstītu to, ko mēs varam nosaukt tikai par visepiskāko filmas duetu. Pirmā, kas ierosināja fanu interesi par šādu iespēju, bija Grande, kura Instagramā publicēja šo foto:Spekulācijas pieņēmās spēka, kad viņa pie foto ietagoja arī Ledžendu un pašu filmu, bet vēlāk šis foto tika pārpublicēts “Skaistules un briesmoņa” Instagramas kontā.

Kamēr ierakstāmās dziesmas nosaukums vēl netiek atklāts, mēs esam gatavi derēt, ka tā ir filmas slavenā melodija “Tale as Old as Time”, kuru oriģinālā izpildīja Selīna Diona (Céline Dion) un Pībo Braisons (Peabo Bryson).

image 3
Emma Watson in Beauty and the Beast


Tas, ka A klases mūziķi piekrīt ierakstīt dziesmas Disneja studijas filmām, kuras skan, kad uz ekrāna parādās filmas beigu titri, nav nekas neparasts. Kā atgādinājumu un piemēru lielajam ekrānam aizlienētām balsīmvaram minēt Alesijas Karas (Alessia Cara) dziesmu “How Far I’ll Go” pavisam svaigajai animācijas filmai “Vaijana” (“Moana”), Demī Lovato (Demi Lovato) izpildīto slaveno “Let It Go” no ne mazāk slavenās “Ledus sirds” (“Frozen”) un, protams, Kristīnu Agileru (Christina Aguilera) slavas saulītē iecēlušo “Reflection” no 1998.gada filmas “Mulana” (“Mulan”).

“Skaistules un briesmoņa” jaunākais reklāmas klips tika prezentēts svētdien notikušās “Zelta Globusu” pasniegšanas ceremonijas laikā un dāvāja skatītājiem pāris jaunu iemeslu skaitīt dienas līdz filmas pirmizrādei.

Pirmajās 30 sekundēs varam dzirdēt Emmu Vatsoni dziedam (jā, viņa beidzot dzied!) Bellas klasisko dziesmu “Reprise”, kamēr gar acīm zib vairākas nekad iepriekš neredzētas filmas ainas. Emma (Bella) ir redzama tuvojamies Briesmoņa pilij un pirmo reizi satiekoties ar visu iemīļoto runājošo tasīti Čipu. Un Čips visburvīgākajā iespējamajā akcentā viņai saka: “Prieks iepazīties!”Atgādinām, ka jaunākajā pasakas ekranizācijā bez jau nosauktajiem piedalās vesels lērums pazīstamu aktieru, tai skaitā Džošs Geds (Josh Gad), Kevins Klains (Kevin Kline), Jūens Makgregors (Ewan McGregor), Īens Makelens (Ian McKellen), Emma Tompsone (Emma Thompson) un Stenlijs Tuči (Stanley Tucci).

image 5
Josh Gad


image 4
Ewan McGregor


image 2
Emma Thompson

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white