Arī Teilore Svifta negaidīti parādās American Music Awards

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Teilore Svifta (Taylor Swift) ir tik viltīga!

Pašlaik popularitātes viļņa augstumos esošā dziedātāja patīkami pārsteigusi fanus šā gada Amerikas Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā. Viņa negaidīti parādījusies videomateriālā, kas pārraidīts, lai godinātu šā gada ceremonijas balvas par Mūža ieguldījumu saņēmēju Daienu Rosu (Diana Ross).

image 3
Diana Ross


Kādreizējā meiteņu grupas Supremes dalībniece savas ilgās un iespaidīgās karjeras laikā ir tikusi pie daudziem faniem, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Teilore ir viena no viņiem.

image 1
Taylor Swift


Atgādinām, ka tieši grupas Supremes stāsts kalpoja par pamatu 2006.gada Holivudas filmas „Sapņu meitenes” („Dreamgirls”) scenārijam. Šajā filmā galveno lomu atveidoja Bejonse (Beyoncé), bet Dženifera Hadsone (Jennifer Hudson) saņēma „Oskaru” kā Labākā otrā plāna aktrise.Video pārraides laikā dziesmas „Look What You Made Me Do” izpildītāja sacījusi: „Hei, Daiena, te Teilore. Es tikai vēlos tevi apsveikt ar balvas par Mūža ieguldījumu saņemšanu. Es nepazīstu nevienu, kuru tu nebūtu iedvesmojusi. Tu esi eleganta, spēcīga, stipra un drosmīga, un tu esi bruģējusi ceļu visiem, kuri šodien dara to, ko darām mēs. Ieskaitot mani. Tāpēc paldies tev.”Vakar vakarā 73 gadus vecā dziedātāja tika pasludināta par pasākuma galveno zvaigzni, kurai pateicības vārdus veltīja un godu izrādīja daudzas jo daudzas A klases slavenības, ieskaitot ceremonijas vadītāju un Daienas meitu Treisiju Elisu Rosu (Tracee Ellis Ross).

image 2
Tracee Ellis Ross


„Tā ir īpaša sajūta. Tas vienkārši šķiet kā pareizo lietu ideāls sajaukums, vai saproti?” Treisija stāstījusi izklaides kanāla „E! News” korespondentam Vilam Marfudži (Will Marfuggi). „It kā planētas būtu sastājušās vajadzīgajā kārtībā, es neko tādu nebūtu varējusi ieplānot.”

Zemāk vari noskatīties video ar Daienas Rosas uzstāšanos un apbalvošanu.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white