Apskati, kā Selēna Gomesa izskatās pēc treniņa!

Publicēšanas datums : 13.11.2017

Ja Tevi interesē, kā tad izskatās zvaigznes pēc viena kārtīga treniņa, atbilde ir – satriecoši!

Sestdien, 11.novembrī pēc nodarbībām, kas pavadītas kādā pilates studijā Losandželosā, fotogrāfiem izdevies iemūžināt aktrisi un dziedātāju Selēnu Gomesu (Selena Gomez). Diemžēl jāatzīst, ka arī pēc intensīva treniņa Selēna izskatījusies tik pat daiļa kā vienmēr.

image 4
Selena Gomez


25 gadus vecā dziedātāja bijusi tērpusies melnā firmas „Puma” sporta krūšturī ar aizmugurē sakrustotām lencītēm un pelēkās treniņbiksēs, no kurām izlīdusi pieskaņota „Pumas” apakšveļas jostiņa. Kā zināms, Selēna ir šīs sporta apģērbu kompānijas reklāmas seja.

image 3
Selena Gomez


Kā jau esam ziņojuši, šajā vasarā dziesmas „Fetish” izpildītāja piedzīvoja nieres transplantācijas operāciju, kas bija nepieciešama vilkēdes radīto komplikāciju dēļ.

Drīz pēc operācijas masu medijiem tika paziņots, ka Selēna „sadarbojas ar vairākiem ārstiem un uztura speciālistiem, lai atgūtu veselību” un „lēnā garā” atjaunojot savas ierastās fiziskās aktivitātes, kurās iekļautas pilates un jogas nodarbības, kā arī viegli spēka vingrojumi.

Kā var spriest pēc fotogrāfijām, Selēnu sestdien uz pilates nodarbībām neviens cits nav pavadījis.

Pēdējo nedēļu laikā dziesmas „Wolves” izpildītāja bieži tikusi nofotografēta kopā ar savu bijušo mīļoto – dziedātāju Džasrinu Bīberu (Justin Bieber), ar kuru viņa atjaunojusi attiecības pēc savas šķiršanās no cita mūziķa – The Weeknd.

image 2
Justin Bieber & Selena Gomez


Gomesa un Bībers, kuri joprojām par savām attiecībām nav snieguši nekādus komentārus, lielu daļu pagājušās nedēļas pavadījuši kopā, pēc restorāna oficiālā darba laika beigām ieturot vakariņas kādā steiku ēstuvē un kopā apmeklējot Hilsongas baznīcas konferenci „Microsoft Theater” Losandželosā.

image 1
Selena Gomez; Justin Bieber


Izklaides kanāls „E! News” ziņojis, ka, lai arī Gomesa un Bībers „oficiāli” vi pavisam neesot kopā, „viņi tagad pavada kopā vairāk laika nekā pirms gada”.

„Viņas ģimene un draugi vienkārši nevēlas, lai Selēna būtu kopā ar to nenobriedušo un muļķīgo Džastinu, kuru viņi pazīst,” stāstījis kāds zinātājs. „Viņš mēģina mainīties un kļūt par labāku vīrieti. Redzēsim, kā viss attīstīsies… Džastins mainās, bet tas ir ilgstošs process. Viņš mēģina.”

image 5
Justin Bieber; Selena Gomez


Selēnai pa to laiku atliek tikai mēģināt sasniegt iespējami labāku fizisko formu, un pēc tā, ko mēs redzam, viņai ir izcili panākumi!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white