Alesija Kara: „Ir īstais laiks būt pozitīviem.”

Publicēšanas datums : 15.12.2017

Parunāsim nedaudz par Alesiju Karu (Alessia Cara).

Kanādiešu jaunās mākslinieces pirmais albums – dedzības pilnais „Know-It-All” – saules gaismu ieraudzīja 2015.gadā, bet viņas hita statusu iekarojušie šā gada singli, ieskaitot pašapziņu ceļoši „Scars to Your Beautiful” un repera Logic pret pašnāvībām vērstā himna „1-800-273-8255”, kurā piedalās arī Alesija un Hālids (Khalid), ir palīdzējuši dziedātājai tikt pie 2018.gada „Grammy” ceremonijas Labākā jaunā mākslinieka nominācijas.

image 1Uzreiz jāsaka, ka šīs vēstījumu pilnās dziesmas, pēc pašas mākslinieces vārdiem izdevumam „Entertainment Weekly”, ir iedvesmojušas viņas pieeju savam otrajam albumam.

„Es nezinu, vai gluži katra dziesma būs ieturēta tādā pašā garā, jo tad albums būtu ļoti smags,” viņa smejoties stāstījusi. „Tomēr es esmu sarakstījusi jaunu mūziku, albums ir gandrīz pabeigts, un man ir daudz dziesmu, kurās arī var just šo vēstījumu. Kad tu veido savu pirmo albumu, tu nezini, kas to klausīsies, bet tagad es apzinos, ka man ir sava klausītāju bāze. Es vienmēr cilvēkiem ar savu mūziku piedāvāšu tādu nelielu patvērumu vai saules staru. Tas ir tas, ko es mēģinu darīt šajā albumā.”Kara apgalvojusi, ka viņas šā gada panākumi esot zīme, ka šobrīd vairāk nekā jebkad cilvēki ir izslāpuši pēc mūzikas ar nozīmi.

„Kādu brīdi popmūzika reāli stagnēja. Bija brīdis, kad šķita, ka visi vēlas tikai pūkainu melodiju bez jebkādas jēgas un nozīmes. Un es zinu, ka ir cilvēki, kuri joprojām nevēlas neko vairāk, tomēr ir radies jauns mūzikas vilnis, kas sev līdzi nes arī vēstījumu. Ir īstais laiks būt pozitīviem un palīdzēt citiem.”

image 4
Alessia Cara


Veidojot savu otro albumu, Alesija sadarbojoties ar hitu autoru Rikiju Rīdu (Ricky Reed), kurš ir strādājis ar Halsiju (Halsey) un Kešu (Kesha), un saviem ierastajiem sadarbības partneriem Pop & Oak, kuri producējuši lielāko daļu viņas pirmā albuma.

image 3
Ricky Reed


Dziedātāja atzinusi, ka viņa speciāli izvairījusies no radikālām pārmaiņām savā radošajā procesā.

„Lai arī darbs ar jauniem cilvēkiem ir brīnišķīgs, ir viegli tajā visā pazaudēt pašam sevi,” viņa skaidrojusi. „Tev jau ir bijuši kaut kādi panākumi, visi vēlas ar tevi sadarboties, un tu vēlies ar visiem sadarboties, bet tā vari sevi pazaudēt. Labāk ir pieturēties pie tā, ko tu jau pazīsti.”

image 2
Pop & Oak


Turklāt savas būtības saglabāšana ir bijusi Karas panākumu atslēga. Viņas debijas singls „Here” savā iznākšanas brīdī atšķīrās no visa, kas tobrīd bija dzirdams popmūzikā.„Mana pašpārliecība radās no pieaugšanas un atšķiršanās no daudziem māksliniekiem, kas tobrīd atradās popmūzikas arēnā,” Alesija nav slēpusi. „Kāpēc viņi visi grib izskatīties tāpat kā citi? Kāpēc cilvēki padara viņus vienādus? Kāpēc kāds nevar izskatīties kā es, ģērbties kā es un runāt kā es, lai gūtu panākumus? Es vienmēr esmu uzdevusi jautājumus par šīm lietām un tad vienā brīdī sapratu, ka tā nebūt nav jābūt. Es gribēju redzēt, vai paliekot es pati, arī varēšu kļūt populāra.”

image 5
Alessia Cara


Kā redzams, Alesijai tas ir izdevies spoži, un var izdoties arī katram no mums!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white