Aizdedzies Portugal. The Man tūres autobuss

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Amerikāņu rokgrupa Portugal. The Man piedzīvojusi ugunsgrēku.

Pirms viņu otrdien, 13.februārī paredzētā koncerta Aiovā aizdedzies neseno „Grammy” balvas saņēmēju tūres autobuss.

image 1
Portugal. The Man


Paldies Dievam, neviens cilvēks šajā ugunsgrēkā necieta, un Aiovas Universitātē paredzētais koncerts, kā paskaidrojis grupas menedžeris Ričs Holcmans (Rich Holtzman), noticis kā plānots. Izdevumam „Entertainment Weekley” Holcmans sacījis: „Aizdegās mūsu tūres autobuss, lūk, cik karsta pašlaik ir šī grupa!”

Portugal. The Man’s bus caught fire in front of the IMU

A post shared by (((Ben))) (@ben_stagrams) onAiovas pilsētas ugunsdzēsības departaments, savukārt, vēstījis, ka izcēlušos ugunsgrēku izdevies veikli apdzēst.Aivoas vietējā televīzija vēstījusi, ka ugunsgrēks sācies uz autobusa jumta izvietotajā sildīšanas un atdzesēšanas sistēmā.
Pagaidām nav zināms, kas tieši izraisījis autobusa aizdegšanos.Atgādinām, ka grupa, kas oficiāli tika izveidota jau vairāk nekā pirms desmit gadiem, šobrīd bauda savus lielākos panākumus. Viņu singls „Feel It Still” bija ticis līdz Billboard Hot 100 topa 4.vietai, joprojām turpina uzlabot savas pozīcijas Lielbritānijas singlu topā un pavisam nesen nopelnīja grupai viņu pirmo „Grammy” balvu kā Labākais popa dueta/grupas sniegums.Pašlaik Portugal. The Man atrodas savas 2018.gada koncertturnejas vidū, jau šodien viņiem paredzēta uzstāšanās Kolumbijā, Misūri štatā.

image 2

 

Mākslinieki: Portugal. The Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white