Ādams Levīns ir izvēlīgs savās sadarbībās

Publicēšanas datums : 17.11.2017

Lai nu ko, bet savtīgumu Ādama Levīnam (Adam Levine) pārmest grūti.

Grupas Maroon 5 solists nekad neizvēloties sadarboties ar jauniem māksliniekiem tikai tāpēc, lai pats saglabātu savu aktualitāti.

image 3
Adam Levine


Savā sestajā studijas albumā „Red Pill Blues” Maroon 5 ir sadarbojusies ar vairākiem jaunajiem māksliniekiem, ieskaitot SZA dziesmā „What Lovers Do” un A$AP Rocky singlā „Whiskey”.Tomēr Ādams īpaši uzsvēris, ka šīs sadarbības nav notikušas tādēļ, lai grupa izskatītos forša un stilīga gados jaunākās auditorijas acīs. Tā vietā viņš apgalvojis, ka ikviena muzikālā sadarbība tapusi dabiskā ceļā, britu žurnālam „ShortList” sakot:


„Mums kļūstot mazliet vecākiem, starp to, lai radītu mākslinieciski augstvērtīgas un pārdomātas popdziesmas un izskatīšanos izmisušiem ir ļoti šaura līnija. Mēs nevienu nepieaicinām piedalīties savā dziesmā tikai tāpēc, ka tādejādi ceram iegūt hitu. Daži mākslinieki varbūt domā: „Es sadarbošos ar gados jaunu mākslinieku, un viņš man palīdzēs turpināt būt aktuālam.” Mēs to darām tāpēc, ka patiesi mīlam tik daudzus mūzikas stilus, jo īpaši hip-hopu.”

image 2Viena no Maroon 5 jaunajām dziesmām „Help Me Out”, kurā piedalās arī Džūlija Maiklsa (Julia Michaels), pieskaras tēmai par dzīves sarežģījumiem un tajā iekļautas šādas rindas: „Novērs manu uzmanību no pārāk aktīvas domāšanas” („Distract me from thinking too much”) un „man uz laiku nepieciešams glābiņš” („I need some temporary saving”).Ādams pats ticot viedoklim, ka pārlieku liela domāšana esot „nāve”, bet ka katrs cilvēks, ieskaitot viņu pašu, ar to nodarbojoties, jo pasaule esot pilna ar dažādām lietām, kas cilvēku ietekmē.

„Es nezinu, kā tik daudzu stimulu pastāvēšana varētu būt veselīga,” prātojis vienas meitas tēvs laikā, kad viņa sieva modele Behati Prinslū (Behati Prinsloo) gaida viņu otro bērnu.

image 1
Behati Prinsloo & Adam Levine


„Tas informācijas daudzums, kas mūs aptver. Ir tik daudz lietu, par kurām mēs vēl neko nezinām – mēs nezinām kāda būs visu šo jaunumu ietekme uz cilvēku ilgtermiņa. Tas nevar nākt par labu mūsu smadzenēm. Jūs būsiet pārsteigti, cik nesarežģīta kļūst jūsu dzīve, kad jūs izslēdzat telefonu un vienkārši to izbaudāt.”

image 4
Adam Levine


Savā intervijā viņš arī aicinājis cilvēkus vairāk uzmanības koncentrēt uz planētas glābšanu, nevis mākslīgā intelekta attīstību.

Domāsim par planētas glābšanu labas mūzikas pavadībā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white