„Zvanu balle” apvieno Teilori Sviftu, Edu Šīranu un citus

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Tuvojas gada skaistākais laiks (Ziemassvētki), un ir izsludināti šā gada „Zvanu balles” („Jingle Ball”) dalībnieki.

Ikgadējā Ziemassvētku tūre, ko organizē kompānija iHeartMedia un kurā ietvertas lielākās ASV pilsētas, lai iHeartRadio mūzikas gaisotnē svinētu svētku sezonu, šogad piedāvās lieliskas zvaigznes un droši vien neiztiks arī bez pāris Ziemassvētku dziesmu kaverversijām.

Šā gada tūrē tādām zvaigznēm kā Teilore Svifta (Taylor Swift), Eds Šīrans (Ed Sheeran) un Demī Lovato (Demi Lovato) pievienosies citi publikas mīluļi – Čārlijs Puts (Charlie Puth), The Chainsmokers, Fall Out Boy un Niks Džonass (Nick Jonas).

image 6
The Chainsmokers


image 4
Nick Jonas


Turklāt faniem par milzu sajūsmu notiks arī neliela One Direction atkalapvienošanās Naiala Horana (Niall Horan) un Liama Peina (Liam Payne) izskatā.

image 1
Liam Payne & Niall Horan


Pēdējā reize, kad Horans un Peins uzstājās „Zvanu balles” šovā, bija 2015.gadā, kad viņiem pievienojās arī visi pārējie One Direction dalībnieki. Ironiskā kārtā tas arī bija One Direction pēdējā kopīgā uzstāšanās ASV.„Tā bija tāda saldsērīga sajūta, jo mēs zinājām, ka tālāk sekos neliels pārtraukums,” Liams Peins pastāstījis žurnālam „Billboard”. „Protams, mēs zinājām, ka tās ir beigas, bet mūs arī vajāja nesapratne un apjukums par neziņu, kad mēs atgriezīsimies vai kas notiks tālāk.”

Tāpat Peins piebildis, ka ārkārtīgi lepojoties ar saviem kādreizējiem grupas biedriem, turklāt, šķietot, ka tāpat jūtoties arī pārējie.

image 2
Liam Payne


Vai mēs drīkstam Naiala un Liama duetam ieteikt izpildīt dziesmu „All I Want for Christmas Is You”?Šā gada „Zvanu balles” tūre sāksies jau 28.novembrī Dallasā, kopumā piestās 12 ASV pilsētās un noslēgsies Fortloderdeilā 17.decembrī.

Ja saprotamu apstākļu dēļ tev nevienu no šiem koncertiem neizdosies apmeklēt, neker kreņķi! 1.decembra koncerts Losandželosā tiks tiešraidē translēts portālā CWTV.com, bet 14.decembrī telekanāls CW to demonstrēs arī televīzijā.

image 3Vēl tikai atliek piebilst, ka Losandželosas koncertā bez jau nosauktajiem māksliniekiem piedalīsies arī Sems Smits (Sam Smith), Logic, Keša (Kesha) un Halsija (Halsey).

image 5
Sam Smith


image 7
Halsey


Vai tavi sajūsmas zvani jau zvana?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white